O Nas

section-f6af3ec
https://simul-warszawa.pl/wp-content/uploads/2021/07/zdjecie2-550x600.jpg

O nas

Dowiedz się więcej
dlaczego warto z nami współpracować

Firma Simul powstała z myślą profesjonalnej i kompleksowej obsługi różnego rodzaju firm w których niezbędna jest profesjonalna chemia. Obsługujemy firmy sprzątające od tych raczkujących do największych zapewniając kompleksową obsługę, jak też doradztwo w zakresie doboru chemii. Posiadając wieloletnie doświadczenie w obsłudze wielu firm pod kątem sprzątania wiemy iż chemia to nie wszystko. Bardzo ważnym czynnikiem jest odpowiedni dobór maszyn czyszczących które pomagają zoptymalizować czas, podnieś wydajność i efektywność wykonywanej pracy. Posiadamy w naszej ofercie chemię profesjonalną dostosowaną do potrzeb każdego klienta. Naszymi klientami są firmy sprzątające, hotele, restauracje, przedszkola, szkoła dla których oprócz chemii dobieramy odpowiednie maszyny czyszczące które uławiają pracę jak też zdecydowanie poprawiają jej skuteczność. Korzystając z naszych usług oprócz zmniejszenia kosztów uzyskasz także odpowiednio doczyszczone powierzchnie.

 

 

 

505649469
warszawa@wszystkodosprzatania.net
section-9165615

Maszyny Czyszczące

Sprzedaż
Wynajem

W ramach naszej działalności oferujemy niezawodny i niezwykle skuteczny sprzęt do sprzątania. Jesteśmy dystrybutorem urządzeń do wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Zaopatrujemy w nie biura, restauracje, myjnie samochodowe i wiele innych obiektów, w których liczy się czystość i higiena.

Maszyny czyszczące które posiadamy w sprzedaży jak też pod wynajem nadają się do czyszczenia nawet najbardziej zabrudzonych i trudno dostępnych powierzchni.

Automaty szorujące, odkurzacze przemysłowe, zamiatarki, wózki do sprzątania to tylko niektóre maszyny które posiadamy w ofercie. Pamiętaj jeżeli masz jakiekolwiek pytanie zadzwoń lub napisz postaramy się pomóc w każdym względzie.

 

 

 

 

505649469
warszawa@wszystkodosprzatania.net
https://simul-warszawa.pl/wp-content/uploads/2021/04/maszynyslider-550x600.jpg
section-676d4b7
Blog

Zapoznaj się z naszym blogiem

01-684 Warszawa ul. Klaudyny 12

Kontakt

  • 505649469

  • warszawa@wszystkodosprzatania.net